' + post_title + '
Android Hayvan Besleme Oyunları Android-tom

Yayınlanma Tarihi Mart 31st, 2014 | Yazar: Özlem AKMAN

2

Benim Konuşan Tom İndir

Sen konuş , o tekrarlasın!

Tom’u sahiplenmek ister misiniz? O, çok küçük ve  bakıma muhtaç bir kedicik. Oyunda yapman gereken bebek Tom’u büyütüp yetiştirmek olacak. Tom’un büyüme aşamasında sizi bekleyen 90 farklı bölüm var. Tom , komik sesi ile sizin söylediklerinizi tekrarlayan bir kedi olmasının yanı sıra kullanıcılarına bir çok görev yaptıran beceri oyunudur. Siz görevlerinizi yerine getirdikçe kilitler açılacak ve  bir sonraki bölüme geçme hakkına sahip olacaksınız.

Konuşan kedi Tom’u gıdıklayabilir, tüylerini okşayabilir ,  ona eğlenceli şakalar yapabilirsiniz. Uykusu geldiğinde  onu uyutmalısınız. Karnı acıktığında en sevdiği yiyecekler ile onu besleyip mutlu olmasını sağlamalısınız. Sıkıldığında onunla kısa ama eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz. Aynı zamanda  Tom’un kıyafetlerinde  değişiklikler yapıp yeni tarzınızı belirleyebilirsiniz, yaşadığı evin dekorasyonunu da zevkine uygun bir şekilde dizayn edebileceğin harika bir oyun seni bekliyor.

Çocukların en sevdiği oyun karakterlerinden biri de şüphesiz  konuşan kedi Tom oyununu ücretsiz android işletimli cihazlarınıza indirebilirsiniz.

 

 

Oyundan görüntüler: 

screenshot.1

screenshot.2

screenshot.3

screenshot.4

screenshot.5


Yazar hakkında

Özlem AKMAN2 Responses to Benim Konuşan Tom İndir

  1. zara says:

    nasil oyun? virus getiriyomu?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to Top ↑

'